HAKKIMIZDA

Neden Biz ?

European Hair Center, 10 seneyi aşkın tecrübemiz, alanında uzman ve üstün nitelikli kadrosu ile uluslararası platformda hizmet vermektedir. Hayatınızın en önemli detaylarından biri olan saçları yeniden tasarlayıp, danışanlarımızın saç kaybı problemini hayranlık uyandıracak saçlara kavuşturuyoruz. Kişiye özel saç tasarımı ve saç ekimi uygulamalarını başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

Hizmetlerimizi saç ekimi ile sınırlandırmayıp, kaş ekimi, sakal bıyık ekimi, saç simülasyonu, obezite cerrahisi ve plastik cerrahi hizmetleri de sunmaktayız. Tüm hizmetlerimiz alanında uzman hekimlerimiz tarafından steril ortamlarda, kalite ve sağlık standartlarını en yüksek seviyede tutarak uygulanmaktadır. Tüm hizmetlerimizin yanı sıra uzman ekibimizce uzun vadede koruyucu ve destekleyici alternatifler sunulmaktadır.

Köklü hastane grupları ile yapmış olduğumuz iş ortaklıkları ve deneyimimizin en büyük referansımız olduğu sağlık sektöründe, tüm dünya ile eş zamanlı şekilde en yeni teknolojileri kullanmaktayız. Dünyanın her yerinden gelen danışanlarımıza güvenilir, güler yüzlü, kaliteli hizmet vermek adına alanımızda yapılan tüm yeniliklerin takipçisi ve kullanıcısı olma gururu ile rakiplerimizden ayrılımakta, uluslararası platformda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

European Hair Center, saç ekimi ve saç tedavisi yöntemleri ile ilgili uluslararası alanda yıllardır faaliyet gösteren, konusunda uzman ekibe sahiptir.

Bu güne kadar binlerce saç ekim vakasını başarıyla gerçekleştirmiş konusunda uzman bir kuruluştur.

Sizi hak ettiğiniz görünüme kavuşturmak için uzman doktorlarımızdan hizmet alacaksınız.

Vizyonumuz

Saç Ekimi konusunda en dikkat edilmesi gereken husus saç tasarımıdır. Yüzünüze ve saç yapınıza en uygun saç tasarımını vaat ediyoruz.
Kişiye özel saç tasarımı diğer saç ekim merkezlerinden bizi ayıran en önemli ayrıcalıklarımızdan biridir.

Sadece tedavi değil, uzun süreli koruyucu ve yardımcı destekler sunarak hastalarımızın güvenini kazanmaktayız.

Misyonumuz

Güven temeline dayalı, hastalarımızın kendilerini gönül rahatlığı ile emanet edebilecekleri saç ekim merkezi olmaktır.

Hastalarımızın isteklerine profesyonel anlamda en kısa sürede cevap vermek ve sonuca ulaştırmaktır.

Tüm dünya ile eş zamanlı teknolojik gelişmelere ayak uydurmak ve ekipmanlarımızı bu doğrultuda güncel tutmaktır.